Autor: Małgorzata Gosztyła

Jej pasja, to jej praca – praca z drugim człowiekiem. Zawodowo pedagog – oligofrenopedagog, socjoterapeutka, trener, mediator sądowy. Działa w nurcie PSR – Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach. Pracuje z ludźmi, którzy na pewnym etapie swojego życia potrzebują wsparcia, czy to w kryzysie, czy w procesie samorozwoju. Posiada długoletnie doświadczenie zawodowe, które wykorzystuje w pracy terapeutycznej, w tym z osobami z niepełnosprawnością. Założycielka Stowarzyszenia „Droga do Celu”, nauczyciel akademicki.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Mediacja rówieśnicza jako narzędzie terapeutyczne w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu

Czym jest mediacja rówieśnicza? Jak mediacja rówieśnicza jest wykorzystywana do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu? Co takiego wnoszą i jak działają mediacje rówieśnicze?

Czytaj więcej

Outdoorowe formy oddziaływania w terapii dzieci z ASD

Czym jest outdoor education? Jak Leśne Przedszkola i Leśne Szkoły wykorzystują outdoor education do pracy terapeutycznej z dziećmi z ASD? Co takiego proponuje i jak działa outdoor education?

Czytaj więcej

Zastosowanie Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach w pracy z dziećmi i młodzieżą ze spektrum zaburzeń autystycznych

Czym jest PSR – Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach? Jak wykorzystać program Kidsʾ Skills – „Dam Radę!” do pracy z dziećmi z ASD, w pracy terapeutycznej? Co takiego proponuje i jak działa ten program, jakich uczy umiejętności?

Czytaj więcej